Informace před kurzem EU

Paní učitelko / pane učiteli,

vaše návštěva se třídou na DISu se blíží. Na této stránce najdete všechny potřebné informace. Prosíme o včasné předání informací, aby proběhl kurz bez zbytečných komplikací.
Na třídu čeká program, který je zbrusu nový. Vznikl za podpory EU v rámci projektu Programy pro školy – rozvoj kompetencí pro demokratickou kulturu (CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_032/0008149). Díky tomu bude mít vaše třída program levnější, resp. nebudeme si účtovat náklady spojené s přípravou a vedením kurzu.

Důležité info!

Další informace

  • Účastníkům je zajištěna zdravotnická pomoc.
  • Žáci budou spát ve vlastních spacácích, pokud někdo spacák zapomene, uhradí na místě příplatek 100 Kč za vypůjčení povlečení.
  • Pro pedagogický doprovod jsou lůžkoviny zajištěny.
  • Program začíná ihned po příjezdu na náměstí ve Fryštáku. Pokud přijíždíte po vlastní ose (vlastní autobus, auta), přijeďte, prosím, do Fryštáku na náměstí, kde si vás vyzvednou instruktoři. Program končí třetí den obědem (oběd včetně). Čas odjezdu plánujte kolem 13:00.
  • Vezměte si s sebou také: oblečení a obutí na sport a do přírody, přezůvky, je-li možné, fotoaparát na dokumentaci, případně flashdisk na fotky (naši instruktoři většinou kurz fotografují a tak vám na závěr kurzu mohou nabídnout své fotografie).
  • Na kurzu je zajištěna snídaně, oběd, večeře a při doobjednání také odpolední svačina (viz. DOTAZNÍK PŘED KURZEM). Příplatek za svačiny činí 40 Kč/osoba/kurz.
  • Více informací o průběhu kurzu naleznete v záložce Podrobnější charakteristika na našem webu. V případě dotazů volejte na telefonní číslo 608 327 913 nebo pište na mail orientacnidny@disod.cz.

Cena kurzu a fakturace:

Náklady spojené s přípravou a vedením kurzu jsou hrazeny v rámci projektu. Účastníci a pedagogický doprovod hradí částku za stravu a ubytování. Po skončení kurzu vám vystavíme fakturu, dle popisu v DOTAZNÍKU PŘED KURZEM. Pokud potřebujete vystavit fakturu jiným způsobem, informujte nás předem.

AKTUÁLNÍ INFORMACE O CENĚ KURZU

Kdybyste měli jakýkoliv další dotaz, napište. Přejeme vám krásný den a těším se na viděnou.

František Horsák
orientacnidny@disfrystak.cz
608 327 913