Podpořte nás

„Neztrácejte čas, konejte dobro a konejte ho mnoho. Nebudete toho nikdy litovat.“ (Don Bosco)

Možností je mnoho:

Finančně

FINANČNĚ. Jsme právnická osoba, která pracuje s mládeží, proto můžete část vašeho daru odečíst z daně.
Číslo účtu: 1400565339/0800
Variabilní symbol: 3101
Jsme nezisková organizace, budeme rádi za jakoukoli finanční podporu.

Pro vystavení potvrzení o daru kontaktujte naši fundraiserku Dášu (zlamalikova@disfrystak.cz).

Materiálně

CO NEPOTŘEBUJE JEDEN, MŮŽE VYUŽÍT DRUHÝ…Pokud byste měli zájem nás něčím obdarovat – papírem, kancelářskými potřebami, nářadím, náhradními díly na motorky či kola nebo i něčím jiným, co se vám nehodí (staré nepojízdné kolo – děláme s nimi outdoorový program), má -li vaše firma jako přebytek či zbytky (ořezy papíru apod.), budeme za ně rádi. V případě, že si vyberete tento druh podpory, kontaktujte prosím asistentku ředitele, abychom se na daru či případném předání domluvili osobně: zlamalikova@disfrystak.cz

Duchovně

MODLITBOU
Jsme organizace s křesťanskými základy. Věříme a zakoušíme sílu modlitby na vlastní kůži. Pokud byste měli zájem, je možné dostávat jednou týdně připomínku ke společné modlitbě formou SMS. V případě zájmu napište na email: strohbach@disfrystak.cz

Nákupem přes internet

Když při nakupování využijete Pomocníka portálu GIVT.cz, z každého nákupu dostaneme část peněz a vy přitom nezaplatíte nic navíc! Givt proměňuje běžné nákupy na internetu na dobrý skutek.
Jak na to?

  • Přidejte si do prohlížeče givtího Pomocníka.
  • Během nákupu si v Pomocníkovi zvolte naši organizaci → Salesiánský klub mládeže, z.s. Dům Ignáce Stuchlého
  • Přes GIVT.cz můžete nakupovat elektroniku, hračky, knihy, módu, kosmetiku, objednávat ubytování či kupovat zážitkové dárky na více než 1200 nejznámějších českých a zahraničních internetových obchodech. Všechny další informace najdete na www.givt.cz.

Každou modlitbou, obětí a sebemenší hmotnou podporou společně udržujeme nadšení pro toto dílo, nadšení pro spásu lidských duší. Buďte přesvědčeni, že se za Vás modlíme.
Pokud potřebujete vystavit potvrzení o přijetí daru nebo máte jiné dotazy, pak se obracejte na asistentku ředitele: zlamalikova@disfrystak.cz.