Podpořte nás

„Neztrácejte čas, konejte dobro a konejte ho mnoho. Nebudete toho nikdy litovat.“ (Don Bosco)

Možností, jak se podílet na našem díle, je mnoho:

 • Finančně
 • Materiálně
 • Duchovně
 • Nákupem přes internet

FINANČNĚ (příspěvek na provoz)

 1. Zvažte, jakou částku můžete věnovat. Rozhodněte se, jestli přispějete jednorázově nebo zadáte trvalý příkaz.
 2. Na svém internetovém bankovnictví zadejte:
 3. Číslo našeho účtu: 1400565339/0800
 4. Variabilní symbol: 3101
 5. Do poznámky prosím napište vaše jméno a adresu (abychom Vám mohli poděkovat) a v případě, že budete chtít zaslat potvrzení o daru připište poznámku: prosím o potvrzení.

MATERIÁLNĚ

Co nepotřebuje jeden, může využít druhý…

 1. Napište asistentce ředitele zlamalikova@disfrystak.cz co vám přebývá – co byste nám rádi darovali a domluvíme se, jestli se nám to bude hodit a na případném předání.

Pokud byste měli zájem obdarovat nás něčím, co už se vám nehodí – papírem, kancelářskými potřebami, nářadím, náhradními díly na motorky či kola a podobně – budeme vděční. Příklady věcí, které jsme schopni využít: staré nepojízdné kolo (děláme s nimi outdoorový program), přebytek či zbytky (ořezy papíru apod.), barvy…

DUCHOVNĚ

 1. Podpoří nás také vaše modlitby.
 2. Je možné Vám zasílat SMS, která vám připomene modlitbu každou středu. V případě zájmu napište na email: strohbach@disfrystak.cz   

Jsme organizace s křesťanskými základy. Věříme a zakoušíme sílu modlitby na vlastní kůži při naší práci s mládeží. Budeme rádi, když do svých modliteb zařadíte akce, které na DISu pořádáme a účastníky, kteří k nám přijíždí.

NÁKUPEM PŘES INTERNET = POMOCÍ GIVT

Když při nakupování využijete Pomocníka portálu GIVT.cz, z každého nákupu dostaneme část peněz a vy přitom nezaplatíte nic navíc!

Givt proměňuje běžné nákupy na internetu na dobrý skutek.

Jak na to?

 1. Přidejte si do prohlížeče v PC givtího Pomocníka, nebo si ho stáhněte jako aplikaci do chytrého telefonu.
 2. Během nákupu si v Pomocníkovi zvolte naši organizaci → Salesiánský klub mládeže, z.s. Dům Ignáce Stuchlého.
 3. Přes GIVT.cz můžete nakupovat elektroniku, hračky, knihy, módu, kosmetiku, objednávat ubytování či kupovat zážitkové dárky na více než 1200 nejznámějších českých a zahraničních internetových obchodech. Všechny další informace najdete na www.givt.cz.

Každou modlitbou, obětí a sebemenší hmotnou podporou společně udržujeme nadšení pro toto dílo, nadšení pro spásu lidských duší. Buďte přesvědčeni, že se za Vás modlíme. Pokud potřebujete vystavit potvrzení o přijetí daru nebo máte jiné dotazy, pak se obracejte na asistentku ředitele: zlamalikova@disfrystak.cz.