Naši instruktoři


František Horsák

Je vedoucím Orientačních dnů. Od mládí se věnuje práci s dětmi a mládeží v rodném Zlíně i na táborech. Ve volném čase se věnuje své ženě, rodině, přátelům a sportu.

Aneta Češková

Studuje Sociální pedagogiku na Univezitě palackého v Olomouci. Má manžela, psa a vždy dobrou náladu. Ráda chodí na procházky do přírody.

Veronika Kozubíková

Ráda pracuje s mladými lidmi a cestuje po světě.

Pavel Staňo

Práci s dětmi se věnuje na Salesiánském středisku mládeže a na středověkých táborech. Na DISu strávil rok jako dobrovolník a tak se mu u nás zalíbilo, že už s námi zůstal.

Pavlína Javoříková

Na DISu jí nikdo neřekne jinak než Papája. Studuje sociální pedagogiku ve Zlíně. Je učitelkou v dětské skupině Sovička v Žopech u Holešova. Ráda bruslí a na kurzy Orientačních dnů většinou přijíždí na milovaném skútru. 

Martina Skaličková

Baví ji dělat s mladými lidmi.  Na DISu v Orientačních dnech vidí smysl, proto to dělá. Od dětství skautuje. Vede ve Zlíně roverský kmen. Leze, jezdí na kole a ráda čte.

Kateřina Biolková

Ráda pracuje s dětmi a mladými. Po roce dobrovolné služby se jí u nás zalíbilo tolik, že se rozhodla s námi zůstat. Miluje sport, čtení, přírodu a focení.

Vašek Větrovský

Rád pracuje s mladými lidmi. Věnuje se práci ve své rodné Květné a ochotnickému divadlu. Z Vaška vyzařuje pozitivní energie a veselá nálada.

AmálieVojáčková

Markéta Chytilová

Michaela Šístková

Monika Bochenská

Viktorie Martinková

Matyáš Jurák

Martina Petrůjová

A další 🙂