Naši instruktoři


Thomas Strohbach

Je vedoucím Orientačních dnů. Pochází ze Zlína, takže to má do práce celkem blízko. Působil rok jako dobrovolník v německém Benediktbeuernu, kde se taktéž podílel na organizaci OD. Od mládí se věnuje práci s mladými.

František Horsák

Od mládí se věnuje práci s dětmi a mládeží v rodném Zlíně i na táborech. Ve volném čase se věnuje své rodině, přátelům a sportu a má moc rád svoji ženu.

Hanka Kostrůnková

Často cestuje mezi Fryštákem a rodným Uh.Hradištěm. Studovaná učitelka, která se touto dobou věnuje spíše volnočasové pedagogice v OD. Má ráda hory, sníh, dobré jídlo (s masem), chytlavou hudbu a radostné lidi. Vzrůstem malá, ale s velkým duchem.

Monika Petruchová

Táborový blázen, který nemá jediný víkend volný. Možná i proto má ráda spánek a čokoládu. Věrným přítelem je jí jednokolka nebo žonglovací míčky. Působila jako dobrovolník v Bulharsku a druhou milovanou zemí je pro ni Itálie, takže ciao tutti!

Martina Javoříková

Během studia sociální pedagogiky ve Zlíně přes kopec nakukovala na DIS, kde je dnes instruktorkou. Realizace Orientačních dnů ji, dle jejích slov, „baví a naplňuje“. Ve volném čase se ráda věnuje lanovým aktivitám a zvládá velmi dobře jízdu na jednokolce. Ráda sportuje, turistikuje a stanuje.

Pavlína Javoříková

Na DISu jí nikdo neřekne jinak než Papája. Studuje sociální pedagogiku ve Zlíně. Je učitelkou v dětské skupině Sovička v Žopech u Holešova. Ráda bruslí a na kurzy Orientačních dnů většinou přijíždí na milovaném skútru. 

Martina Skaličková

Baví ji dělat s mladými lidmi.  Na DISu v Orientačních dnech vidí smysl, proto to dělá. Od dětství skautuje. Vede ve Zlíně roverský kmen. Leze, jezdí na kole a ráda čte.

Šimon Král

Pochází z malebné vesničky Bánov na úpatí Bílých Karpat. Díky studiu se dostal k Orientačním dnům, nejdříve jako účastník a následně i jako instruktor. Když není na kurzu, rád si vyplní volný čas nejrůznějšími aktivitami, od sportu, hudby a cestování až ke hře na kytaru, moderování nebo vaření. Snaží se mít pořád dobrou náladu a předávat ji dál.

Zuzana Sluková

Je to skautka tělem i duší.

Standa Zalubil

Má rád Marcelku.

Anna Hořínková

Je to sluníčko.

David Zimčík

Baví ho biochemie.

Klára Pavlicová

Bude se vdávat.

Vašek Větrovský

Je ostříhaný.

Terka Máčalová

Říká se jí Pajda.

Marie Blechová

Je to paní ředitelka lesní mateřské školky.

Gabča Šenková

Má ráda Šimona.

Lucka Kubešová

Vede programy pro školy Vykroč v Salesiánském středisku v Brně Žabovřeskách.

Verča Kobzová

Vede programy pro školy Aktif v Salesiánském středisku v Brně Líšni.

Ondřej Drábek

Má rád svoji ženu a synátora a lozí po stromech.

A další 🙂