Naši instruktoři


Thomas Strohbach

Je vedoucím Orientačních dnů. Pochází ze Zlína, takže to má do práce celkem blízko. Působil rok jako dobrovolník v německém Benediktbeuernu, kde se taktéž podílel na organizaci OD. Od mládí se věnuje práci s mladými.

František Horsák

Od mládí se věnuje práci s dětmi a mládeží v rodném Zlíně i na táborech. Ve volném čase se věnuje své ženě, rodině, přátelům a sportu.

Martina Skaličková

Baví ji dělat s mladými lidmi.  Na DISu v Orientačních dnech vidí smysl, proto to dělá. Od dětství skautuje. Vede ve Zlíně roverský kmen. Leze, jezdí na kole a ráda čte.

Martina Javoříková

Během studia sociální pedagogiky ve Zlíně přes kopec nakukovala na DIS, kde je dnes instruktorkou. Realizace Orientačních dnů ji, dle jejích slov, „baví a naplňuje“. Ve volném čase se ráda věnuje lanovým aktivitám a zvládá velmi dobře jízdu na jednokolce. Ráda sportuje, turistikuje a stanuje.

Pavlína Javoříková

Na DISu jí nikdo neřekne jinak než Papája. Studuje sociální pedagogiku ve Zlíně. Je učitelkou v dětské skupině Sovička v Žopech u Holešova. Ráda bruslí a na kurzy Orientačních dnů většinou přijíždí na milovaném skútru. 

Aneta Češková

Studuje Sociální pedagogiku na Univezitě palackého v Olomouci. Má manžela, psa a vždy dobrou náladu. Ráda chodí na procházky do přírody.

Kateřina Biolková

Ráda pracuje s dětmi a mladými. Po roce dobrovolné služby se jí u nás zalíbilo tolik, že se rozhodla s námi zůstat. Miluje sport, čtení, přírodu a focení.

Vašek Větrovský

Rád pracuje s mladými lidmi. Věnuje se práci ve své rodné Květné a ochotnickému divadlu. Z Vaška vyzařuje pozitivní energie a veselá nálada.

Zuzana Sluková

Je to skautka tělem i duší.

Standa Zalubil

Má rád Marcelku.

Anna Hořínková

Je to sluníčko.

Ondřej Drábek

Má rád svoji ženu a synátora a lozí po stromech.

David Zimčík

Baví ho biochemie.

Verča Kobzová

Vede programy pro školy Aktif v Salesiánském středisku v Brně Líšni.

Terka Bečicová

Říká se jí Pajda.

A další 🙂