Všechny termíny letních táborů 2024

Přihlašovaní na letní tábory pořádané DISem bude spuštěno od 14. února 2024.

Pobytový letní tábor Vidče (Janča): 19. – 29. 8. 2024

Pobytový letní tábor Zikmundov (Míša): 20. – 30. 7. 2024

Komunitní venkovský pohybový (Eda a Adéla): 22. – 26. 7. 2024

Komunitní venkovský tvořivý (Dáša a Martina): 29. 7. – 2.8.2024

Horolezecký letní a příměstský budou přednostně otevřeny pro účastníky volnočasového horokroužku, termíny a další podrobné informace obdrží rodiče mailem od vedoucího.

Nevíš, jestli jet na tábor a jaký si vybrat?
Na první otázku rozhodně ANO. Na táboře bývá veselo a nabitý program a to často způsobí, že ti táborový čas uteče nejrychleji z celých prázdnin. Na táboře se obvykle utvoří nová skupina účastníků a vedoucí s tím počítají. Nejprve se všichni seznamují a tak neměj strach, že tam nebudeš nikoho znát. Brzy z Vás vznikne nezapomenutelná parta. Drobnou pojistkou je přemluvit nějakého kamaráda, kterého už znáš, ať jede s Tebou na stejný tábor.

Na DISácké tábory se jezdí od 1. třídy ZŠ.

  • Na komunitních venkovských se potkávají spíše Ti mladší (7 – 12 let) – typ příměstského tábora (přespáváš doma a přijdeš na celý den na program)
  • Na pobytové už jezdí ty o trochu starší (10 – 15 let) – delší čas tábora s přespáváním a se vším všudy.

Podle čeho vybírat? Podle termínu, který se ti a rodičům hodí. Podle toho jestli na některý jede tvůj známý. Podle vedoucího na kterého si narazil minule a chceš ho zase potkat. Podle tématu – na každém turnusu zažiješ plno her, soutěží, zábavy, pohybu i tvoření, tak nesmutni když Tě baví všechno a nevíš ke kterému tématu se přiklonit. Podle místa (Fryšták – místní, Zikmundov dojezd 15 min., Vidče dojezd 60 min. – Na tábor dopravují děti rodiče).

PŘIHLÁŠENÍ: na odkaze ZDE vyberte konkrétní tábor a tam vyplňte elektronickou přihlášku.

DISácké tábory baví a proto mrkni na vzkazy od účastníků pod plakáty.